Служител на ГДБОП със спортна титла в Абу Даби

Служител на ГДБОП със спортна титла в Абу Даби | StandartNews.com

Служител на ГДБОП спечели първо място на Световните полицейски игри в Абу Даби, Обединени арабски емирства. Радослав Марков триумфира на първо място по джудо.

След спечелени четири двубоя служителят на ГДБОП Радослав Марков излезе на първо място сред конкурентите си и така стана най-силно представилият се българин в Световните полицейски игри до момента.

Преди да започне работа в Главна дирекция за борба с организираната престъпност Радослав Марков е завършил Академията на МВР. От постъпването му на работа до момента той е печелил много титли и различни държавни и международни състезания по джудо и джу-джицу. От началото на състезателната му кариера през 2002 г. досега Марков е многократен държавен шампион за всички възрасти в двете спортни дисциплини. През 2012 г. той спечели приза „Спортист на годината" на Спортната асоциация на МВР.