НА ЖИВО: "Лудогорец" - "Копенхаген" (С ВИДЕО)

НА ЖИВО: "Лудогорец" - "Копенхаген" (С ВИДЕО) | StandartNews.com

ГЛЕДАЙ НА ЖИВО - ТУК!

Край на мача! "Лудогорец" загуби от по-слаб съперник с 1:2

Слаба утеха за "Лудогорец": Грегуш получи червен картон и "Копенхаген" остана за броени секунди с 10 човека.

92-а минута: Жълт картон вади Квист от игра за реванша в Дания.

88-а минута: Вратарят Олсен геройски извади коварен удар на Жоао Пауло.

81-а минута: "Лудогорец" намалява на 1:2! Марселиньо отклони центрирана топка в гредата, но при добавката Клаудиу Кешеру беше точен.

53-а минута: 2:0 за "Копенхаген"! Юсеф Тоту посрещна къс пас в наказателното поле, стреля коварно и Владо Стоянов само успя да отклони леко топката.

46-а минута: С удар от движение Юсеф Тоту тресна гредата край Владислав Стоянов.

Начало на второто полувреме.

38-а минута: Първи удар към вратата на "Копенхаген", но вратарят Олсен изби топовния изстрел на Джонатан Кафу към долния ъгъл.

30-а минута: "Лудогорец" владее играта и вдигна притежанието на 57%, но не успява да стигне до наказателното поле. Първият точен удар в очертанията на датската врата все още го няма.

15-а минута: 55% владеене на топката за "Лудогорец" и нито един удар в очертанията на вратата за домакините, отчита сайтът на УЕФА.

2-а минута: 1:0 за "Копенхаген"! След корнер топката рикошира в тялото на нахлуващия към собствената си врата Абел Анисе и влезе в мрежата.

Начало на мача

*********

Първи евромач за "Лудогорец" за пролетта на националния стадион "Васил Левски". Съперникът на 1/16-финалите в Лига Европа е "Копенхаген".

„Лудогорец" излиза с Върджил Мисиджан в титулярния състав, вместо новото попълнение Жоао Пауло и Джоди Лукоки. Разградчани са без победа вече в 7 поредни мача в евротурнирите.

"Копенхаген" не познава загуба в 12 мача.

Не повече от 10 000 зрители са на полупустите трибуни в иначе приятната февруарска вечер преди първия съдийски сигнал.

Стартови състави

"ЛУДОГОРЕЦ": Стоянов, Минев, Моци, Паломино, Натанаел, Анисе, Дяков, Мисиджан, Марселиньо, Вандерсон, Кафу
Треньор Георги Дерменджиев

„КОПЕНХАГЕН": Р. Олсен, Аугустинсон, Е. Йохансон, Квист, Корнелиус, Сантандер, П. Анкерсен, Юсеф Туту, М. Йоргенсен, Фалк, Матич